V-LIGOWA OSTROVIA POKONANA!

• autor: Wunderwaffe, 2014-07-27 18:33

OSTROVIA OSTROWY" OSTROVIA" OSTROWY/V/ 1-3/0-2/ "ZGODA" Ch-cz  /"A"/ZGODA CHODECZ

"ZGODA" - D.Bogusławski - D,Jędrzejczak,Sz.Giętkowski, I.Świerczyński, D.Ling - P.Zagórski, M.Giętkowski, Ł.Ling ,P.Lewandowski,P.Słowiński - M.Bartczak oraz Grabowski

Bramki - piłka39' M.Bartczakx2 /as.I.Świerczyński/ i piłka53' /as. D.Ling/ , piłka21'P.Lewandowski/as. M.Giętkowski/

W meczu sparingowym w Ostrowach chodecka "Zgoda" pokonała po niezłym występie V-ligową "Ostrovię" 3-1. Mecz toczył się w niesamowitym upale, który dawał się we znaki zawodnikom obu drużyn. "Chodeccy" pojechali jak zwykle ostatnio osłabieni kadrowo /zaledwie jedna zmiana w postaci absolutnego debiutanta/. W tej sytuacji w polu zagrał / b.dobrze/ bramkarz Ł..Ling.. Pierwsza bramka to udane zagranie "Matiego" Giętkowskiego w tempo do wbiegającego P.Lewandowskiego . Druga to niemal kopia bramki pierwszej , gdy I.Świerczyński znakomicie obsłużył M.Bartczaka a trzecia to świetna akcja po skrzydle D.Linga i centra na głowę "Suchego" , który technicznym uderzeniem zmieścił piłkę w samym rogu bramki gospodarzy . Kilka minut przed końcem dobrze rozegrali piłkę gospodarze i zdobyli honorową bramkę w tym spotkaniu .