Wyszukiwarka

Aktualności

PIERWSZY DZIEŃ TURNIEJU LIGI W MSTOWIE-ZGODA W PÓŁFINALE !

• autor: Admin, 2015-07-11 14:07

Trwa turniej I ligi beach soccera rozgrywany w Mstowie k. Chodcza . W pierwszym meczu rozpoczętym o g.10/oo "Sport Pub Rapid" Lublin wygrał 7-4 z "Becker Arena" Warszawa a następnie "Pro-Fart" Głowno pokonało UKS" Millenium" Gliwice 6-4 ; KU AZS SAN Łódz wygrał ze "Strażą Pożarną" Choszczno 15-3, "Becker Arena" Warszawa ze  "Stralco" Strzelce Kraj. 9-8 i UKS "Millenium" Gliwice z "Grmebachem U-23" Łódz 6-1  W turnieju bierze udział 9 zespołów. O godz. 15/30 rozpoczęła swój pierwszy mecz "Zgoda" Chodecz . Od razu trzeba zaznaczyć ,że w dobrym stylu , bo pokonała "Straż Pożarną" Choszczno 10-4 / w tercjach 3-1, 4-2; 3-1/. Bramki - Michał Maziarz-3,Kamil Bartczak-2 oraz Patryk Słowiński, Wiktor Adryjańczyk, Krzysztof Szałański,Dawid Bąk i Michał Urbaczewski - po 1 .Rywal może nie był zbyt wymagający / w pierwszym meczu uległ KU AZS SAN Łódz 3-15/ , ale każda wygrana cieszy , zwłaszcza że historyczna i na swoim boisku .... Brawo ! W drugim spotkaniu "Zgoda" przegrywa z  KU AZS SAN Łódz 2-4 / w tercjach 0-2;0-2 ;2-0/ . Gospodarze przegrywali już 0-4 po 2 tercjach ,ale w ostatniej odsłonie przycisnęli i zdobyli 2 cenne bramki , dzięki czemu jako najlepszy zespół z 2 miejsca w grupach zapewnili sobie miejsce w półfinale imprezy . Jutro zmierzą się o g.10/oo ponownie / tak wynika z harmonogramu turnieju/  z KU AZS SAN Łódz w meczu o awans do finału. Będzie się działo ! Bramki w tym meczu - Paweł Maziarzb na 1-4 i Patryk Słowińskib na 2-4 .

Zgoda- Bartłomiej Stolarz/Jakub Nowakowski - Michał Maziarz bbb, Paweł Maziarzb, Dawid Bąkb, Rafał Kubacki, Wiktor Adryjańczykb, Patryk Słowińskbib Adam Chodorek, Michał Urbaczewski,b Krzysztof Szałańskib, Kamil Bartczak bb