Najbliższa kolejka 8 |
B-klasa » Włocławek | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
W dniu wczorajszym odbyło się zebranie organizacyjne Chodeckiej Ligi Halowej. Wstępnie zgłosiło się osiem drużyn, które rozegrają mecze systemem każdy z każdym w czterech terminach, plus turniej finałowy (jeden w grudniu i po dwa w styczniu i lutym). Drużynom zgłoszonym przypisano następujące numery:
1. POWER KING
2. ZS CHODECZ
3. GLADIATORZY
4. ABSOLWENCI TEAM
5. OLDBOY'S KALISKA
6. WOLNI STRZELCY
7. OSIEDLE NOWE
8. DAWCY PUNKTÓW
Rozstawienie i Terminarz
TERMIN I 02 - 12 - 2017 r. Sobota
1) POWER KING - ZS CHODECZ - godz. 13/00
2) GLADIATORZY - ABSOLWENCI TEAM - godz. 13/45
3) OLDBOY'S KALISKA - WOLNI STRZELCY - godz. 14/30
4) OSIEDLE NOWE - DAWCY PUNKTÓW - godz. 15/15
5) POWER KING - GLADIATORZY - godz. 16/00
6) ZS CHODECZ - ABSOLWENCI TEAM - godz. 16/45
7) OLDBOY'S KALISKA - OSIEDLE NOWE - godz. 17/30
TERMIN II 07 - 01 - 2018 r. - Niedziela
8) WOLNI STRZELCY - DAWCY PUNKTÓW - godz. 13/00
9) POWER KING - OLDBOY'S KALISKA - godz. 13/45
10) ZS CHODECZ - GLADIATORZY - godz. 14/30
11) WOLNI STRZELCY - OSIEDLE NOWE - godz. 15/15
12) OLDBOY'S KALISKA - DAWCY PUNKTÓW - godz. 16/00
13) POWER KING - ABSOLWENCI TEAM - godz. 16/45
14) ZS CHODECZ - OSIEDLE NOWE - godz. 17/30
TERMIN III 20 - 01 - 2018 r. - Sobota
15) GLADIATORZY - OSIEDLE NOWE - godz. 13/00
16) ABSOLWENCI TEAM - OLDBOY'S KALISKA - godz. 13/45
17) WOLNI STRZELCY - POWER KING - godz. 14/30
18) DAWCY PUNKTÓW - ZS CHODECZ - godz. 15/15
19) ABSOLWENCI TEAM - OSIEDLE NOWE - godz. 16/00
20) WOLNI STRZELCY - GLADIATORZY - godz. 16/45
21) DAWCY PUNKTÓW - POWER KING - godz. 17/30
TERMIN IV 03 - 02 - 2018 r. - Sobota
22) WOLNI STRZELCY - ZS CHODECZ - godz. 13/00
23) GLADIATORZY - OLDBOY'S KALISKA - godz. 13/45
24) POWER KING - OSIEDLE NOWE - godz. 14/30
25) ABSOLWENCI TEAM - WOLNI STRZELCY - godz. 15/15
26) GLADIATORZY - DAWCY PUNKTÓW - godz. 16/00
27) ZS CHODECZ - OLDBOY'S KALISKA - godz. 16/45
28) ABSOLWENCI TEAM - DAWCY PUNKTÓW - godz. 17/30
TERMIN V 17 - 02 - 2018 r. - Sobota
PLAY OFF
29) 1 - 8 - godz. 12/00
30) 2 - 7 - godz. 12/45
31) 4 - 5 - godz. 13/30
32) 3 - 6 - godz. 14/15
PÓŁFINAŁY
33) Zw. 29 - Zw. 31 - godz. 15/00
34) Zw. 30 - Zw. 32 - godz. 15/45
MECZ o III MIEJSCE
35) Przeg. 33 - Przeg. 34 - godz. 16/45
FINAŁ
36) Zw. 33 - Zw. 34 - godz. 17/30
Do końca tygodnia czekamy na oficjalne potwierdzenie udziału w rozgrywkach i przesłanie składów drużyn, oraz ewentualne zmiany nazwy drużyny. Mecze będą rozgrywane 2 x 15 minut bez przerwy.
Kliknij więcej znajdziesz tam informacje szczegółowe.
TERMIN I – 02 – 12 - 2017 | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |
1 – 2 | 3 – 4 | 5 – 6 | 7 – 8 | 1 – 3 | 2 – 4 | 5 – 7 | |
TERMIN II – 07 – 01 – 2018 | |||||||
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | |
6 – 8 | 1 – 5 | 2 – 3 | 6 – 7 | 5 – 8 | 1 – 4 | 2 – 7 | |
TERMIN III – 20 – 01 – 2018 | |||||||
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |
3 – 7 | 4 – 5 | 6 – 1 | 8 – 2 | 4 – 7 | 6 – 3 | 8 – 1 | |
TERMIN IV – 03 – 02 – 2018 | |||||||
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | |
6 – 2 | 3 – 5 | 1 – 7 | 4 – 6 | 3 – 8 | 2 – 5 | 4 – 8 | |
PLAY OFF – 17 – 02 – 2018 | |||||||
29 | 30 | 31 | 32 |
|
|
| |
1 – 8 | 2 – 7 | 3 – 6 | 4 – 5 |
|
|
| |
PÓŁFINAŁY | |||||||
33 | 34 |
| |||||
Zw 29 – Zw 32 | Zw 30 – Zw 31 |
| |||||
MECZ o III MIEJSCE | |||||||
35 | |||||||
PRZEGRANY 33 – PRZEGRANY 34 | |||||||
FINAŁ | |||||||
36 | |||||||
ZWYCIĘZCA 33 – ZWYCIĘZCA 34 |
...
super ze organizujecie zeby cos sie dzialo zima
posprzątajcie parkiet bo to będzie jazda figurowa a nie futsal
Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
|
|
dzisiaj: 265, wczoraj: 225
ogółem: 5 399 014
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||